Hakkımızda

Dijital bilgi, iklim değişikliği, kaynak eksikliği ve buna bağlı olarak artan ham madde fiyatları döneminde, TEMPUS Plastik & Makine Ticareti, geleceğin dünyası için bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz. Bu bizim vizyonumuzdur. Bu hedefe ulaşmak için misyonumuz haline getirdik.

Sürekli Geri Dönüşüm ve Müşteri Odaklılık
Yarının zorluklarına karşı hazırlıklı olmak için doğru dönüşümcülere doğru malzemeler sunma konusunda çalışıyoruz. TEMPUS olarak, akıllı kağıt, plastik ve makine ticaret ortağı olarak endüstriyel müşteriler ve yenilikçi KOBİ’ler için optimal katma değer ve kaynak koruma için kişiselleştirilmiş kapsamlı çözümler sunuyoruz. Müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalarak, atık plastiklerini doğru şekilde bertaraf etmekte olduğumuz işletmeler için tercih edilen iş ortağı olmayı hedefliyoruz.
Bir aracı, tüccarın tipik faaliyetleri arasında ürünlerin üreticilerinden veya diğer ara tüccarlardan satın alma, aracılık yapma, malzemelerin, ürünlerin geri dönüşüm tesislerine, son kullanıcılara veya diğer tüccarlara pazarlama ve satışı bulunmaktadır. Müşterilerimizle işbirliği yaparken adil ve güvene dayalı ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz, bu da uzun vadeli başarılı iş ilişkilerinin temelini oluşturuyor.

Toplumsal Sorumluluk
Biz TEMPUS olarak, çevremizin meşru çıkarlarını ciddiye aldığımız için yerel topluluklarda ve toplumda saygın bir üye olarak kabul ediliyoruz. Toplum ve sürdürülebilir, kaynak dostu bir ekonomi için sorumluluk üstlendiğimizin farkındayız.

Sürdürülebilir Başarı
Mükemmel çalışma ile Almanya, Avrupa ve yurtdışındaki çekici geri dönüşüm tesisleri ile daha fazlasını başarabileceğimize inanıyoruz. Şirket olarak, uzun vadeli başarıyı kısa vadeli sonuçlardan daha önemli görüyoruz. Müşteri ve dönüşümcü istikrarı, uzun vadeli başarının önemli bir önkoşulu olarak kabul ediyoruz.

Hakkımızda bilgi edinin

Kalite Liderleri Olarak Profesyonel Bir Ekibiz.


HAKKIMIZDA
5. Maddeye Göre Bilgiler:
TEMPUS Kunststoff & Maschinen Handel UG
(haftungsbeschränkt)
Mozartstraße 44 , 74211 Leingarten
Almanya
Şirket Yöneticisi: G.S. Ertas
Ticaret Sicili Tescili:
Kayıt mahkemesi: Stuttgart
Kayıt numarası: HRB 783349
Heilbronn Vergi Dairesi
Vergi numarası: 65205/42719
KDV kimlik numarası: DE352269683
Händler-/Makler-Nr. Lt. § 53 KrWG:
H08400650
İletişim
Tel.: +49 172 988 95 80
Fax: +49 7131 2036 567
E-Mail: info@tempus-ug.de
10
Yılların tecrübesi
480
İTHAL KAMYONLAR
58
Projeler
150
Mutlu insanlar

Size Daha İyi Sonuçlar Vermek İçin 10 Yıllık Deneyime Sahibiz

Ne sunuyoruz?

REFERANSLARIMIZ

Yüksek Kaliteli Hizmet İçin

TEMPUS Kunststoff & Maschinen Handel UG
(sınırlı sorumluluk)

Sitemizi Keşfet

Son Haberler

Daha fazlası için Bize Ulaşın

En son teklifleri ve fiyatları almak için bizimle iletişime geçin.